Kajak SWING 2 | Modrá
Lehký kajak pro pohodové i aktivní výlety ve dvou
Hodí se pro
▪ Výlety a dovolené ve dvou, na jezerech a klidných i mírně tekoucích řekách
▪ Páry, které chtějí pohodlnou loď s možností jet svižněji
▪ Cestovatele, kteří hledají lehký a skladný kajak na cesty
- Regular price
- 1250 €
- Výprodejová cena
- 1250 €
- Regular price
-
0 €
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 402.0 cm |
| Šířka: | 87 cm |
| Hmotnost: | 14.3 kg |
| Max. nosnost: | 220 kg (485 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 402x87 cm (13'2" x 2'10") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 2 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 67x42x30 cm (26x17x12") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Černá |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 402.0 cm |
| Šířka: | 87 cm |
| Hmotnost: | 14.3 kg |
| Max. nosnost: | 220 kg (485 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 402x87 cm (13'2" x 2'10") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 2 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 67x42x30 cm (26x17x12") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Černá |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 402.0 cm |
| Šířka: | 87 cm |
| Hmotnost: | 14.3 kg |
| Max. nosnost: | 220 kg (485 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 402x87 cm (13'2" x 2'10") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 2 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 67x42x30 cm (26x17x12") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Černá |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 402.0 cm |
| Šířka: | 87 cm |
| Hmotnost: | 14.3 kg |
| Max. nosnost: | 220 kg (485 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 402x87 cm (13'2" x 2'10") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 2 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 67x42x30 cm (26x17x12") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Černá |
