Kajak SEASHINE | Červená
Prémiový kajak na dlouhé trasy, vícedenní výlety i otevřené moře
Hodí se pro
▪ Sólo jízdu, pádlování ve dvou i ve třech – podle aktuálního plánu
▪ Pádlování na moři, velkých jezerech a dlouhých říčních úsecích
▪ Náročné cestovatelské výpravy a putování s plnou výbavou
▪ Sportovní dvojice, které jdou po sportovním výkonu i „čisté hlavě“
- Regular price
- 2450 €
- Výprodejová cena
- 2450 €
- Regular price
-
0 €
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 470.0 cm |
| Šířka: | 83 cm |
| Hmotnost: | 19.0 kg |
| Max. nosnost: | 250 kg (551 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON®+DROP-STITCH |
| Provozní rozměr | 470x83 cm (15'5" x 2'8") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 3 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 65x55x33 cm (26x22x13") |
| Max. provozní tlak: | pro dno 0,05 Mpa / 0,5 Bar / 7,2 PSI, boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI, sedačky a nožní opěrky 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Červená |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 470.0 cm |
| Šířka: | 83 cm |
| Hmotnost: | 19.0 kg |
| Max. nosnost: | 250 kg (551 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON®+DROP-STITCH |
| Provozní rozměr | 470x83 cm (15'5" x 2'8") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 3 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 65x55x33 cm (26x22x13") |
| Max. provozní tlak: | pro dno 0,05 Mpa / 0,5 Bar / 7,2 PSI, boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI, sedačky a nožní opěrky 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Červená |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 470.0 cm |
| Šířka: | 83 cm |
| Hmotnost: | 19.0 kg |
| Max. nosnost: | 250 kg (551 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON®+DROP-STITCH |
| Provozní rozměr | 470x83 cm (15'5" x 2'8") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 3 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 65x55x33 cm (26x22x13") |
| Max. provozní tlak: | pro dno 0,05 Mpa / 0,5 Bar / 7,2 PSI, boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI, sedačky a nožní opěrky 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Červená |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 470.0 cm |
| Šířka: | 83 cm |
| Hmotnost: | 19.0 kg |
| Max. nosnost: | 250 kg (551 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON®+DROP-STITCH |
| Provozní rozměr | 470x83 cm (15'5" x 2'8") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 3 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 65x55x33 cm (26x22x13") |
| Max. provozní tlak: | pro dno 0,05 Mpa / 0,5 Bar / 7,2 PSI, boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI, sedačky a nožní opěrky 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Červená |
