Rybářský člun ALFONSO | Tmavě zelená
Komfortní motorový člun pro rybáře
Hodí se pro:
Rybáře na jezerech a klidnějších řekách
Ty, kdo hledají pohodlí a stabilitu na vodě
Multifunkční použití: s kanoistickými pádly, s vesly nebo motorem
- Regular price
- 2295 €
- Výprodejová cena
- 2295 €
- Regular price
-
0 €
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | rybářský člun |
| Délka: | 430.0 cm |
| Šířka: | 125 cm |
| Hmotnost: | 32.7 kg |
| Max. nosnost: | 410 kg (904 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 430x125 cm (14'1" x 4'1") |
| Typ pádla: | kanoistické |
| Max. počet osob: | 3 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 68x55x30 cm (27x20x11") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě zelená |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | rybářský člun |
| Délka: | 430.0 cm |
| Šířka: | 125 cm |
| Hmotnost: | 32.7 kg |
| Max. nosnost: | 410 kg (904 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 430x125 cm (14'1" x 4'1") |
| Typ pádla: | kanoistické |
| Max. počet osob: | 3 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 68x55x30 cm (27x20x11") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě zelená |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | rybářský člun |
| Délka: | 430.0 cm |
| Šířka: | 125 cm |
| Hmotnost: | 32.7 kg |
| Max. nosnost: | 410 kg (904 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 430x125 cm (14'1" x 4'1") |
| Typ pádla: | kanoistické |
| Max. počet osob: | 3 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 68x55x30 cm (27x20x11") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě zelená |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | rybářský člun |
| Délka: | 430.0 cm |
| Šířka: | 125 cm |
| Hmotnost: | 32.7 kg |
| Max. nosnost: | 410 kg (904 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON® |
| Provozní rozměr | 430x125 cm (14'1" x 4'1") |
| Typ pádla: | kanoistické |
| Max. počet osob: | 3 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 68x55x30 cm (27x20x11") |
| Max. provozní tlak: | pro dno a boční válce 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI |
| Barva produktu: | Tmavě zelená |
