Kajak THAYA | Červená
Otevřený kajak pro společný čas na vodě a pohodové pádlování
Hodí se pro
▪ Pohodové vyjížďky s přáteli nebo rodinou
▪ Klidné řeky, jezera a chráněné mořské zátoky (ne otevřené moře)
▪ Situace, kdy je důležitější zážitek než výkon
- Regular price
- 1550 €
- Výprodejová cena
- 1550 €
- Regular price
-
0 €
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 410.0 cm |
| Šířka: | 89 cm |
| Hmotnost: | 17.5 kg |
| Max. nosnost: | 230 kg (507 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON®+DROP-STITCH |
| Provozní rozměr | 410x89 cm (13'5" x 2'11") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 2 + 1 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 63x40x26 cm (25x16x10") |
| Max. provozní tlak: | pro dno 0,05 Mpa / 0,5 Bar / 7,2 PSI a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Červená |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 410.0 cm |
| Šířka: | 89 cm |
| Hmotnost: | 17.5 kg |
| Max. nosnost: | 230 kg (507 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON®+DROP-STITCH |
| Provozní rozměr | 410x89 cm (13'5" x 2'11") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 2 + 1 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 63x40x26 cm (25x16x10") |
| Max. provozní tlak: | pro dno 0,05 Mpa / 0,5 Bar / 7,2 PSI a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Červená |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 410.0 cm |
| Šířka: | 89 cm |
| Hmotnost: | 17.5 kg |
| Max. nosnost: | 230 kg (507 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON®+DROP-STITCH |
| Provozní rozměr | 410x89 cm (13'5" x 2'11") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 2 + 1 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 63x40x26 cm (25x16x10") |
| Max. provozní tlak: | pro dno 0,05 Mpa / 0,5 Bar / 7,2 PSI a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Červená |
| Obtížnost: | WW2 |
| Typ lodi: | kajak |
| Délka: | 410.0 cm |
| Šířka: | 89 cm |
| Hmotnost: | 17.5 kg |
| Max. nosnost: | 230 kg (507 lbs.) |
| Materiál: | NITRILON®+DROP-STITCH |
| Provozní rozměr | 410x89 cm (13'5" x 2'11") |
| Typ pádla: | Kajakové |
| Max. počet osob: | 2 + 1 |
| Počet vzduchových komor: | 3 - dno a dva válce |
| Rozměry při sbalení: | 63x40x26 cm (25x16x10") |
| Max. provozní tlak: | pro dno 0,05 Mpa / 0,5 Bar / 7,2 PSI a boční válce 0,025 Mpa / 0,25 Bar / 3,75 PSI |
| Barva produktu: | Červená |
