SWING 1 Kayak | Red
class=SpellE> Light lang=EN-GB style='font-size:10.0pt;line-height:115%;font-family:Poppins;
mso-fareast-font-family:Poppins'>, snappy class=SpellE>kayak for city class=SpellE>athletes
class=SpellE> Throws lang=EN-GB style='font-size:10.0pt;line-height:115%;font-family:Poppins;
mso-fareast-font-family:Poppins'> se pro
lang=EN-GB style='font-size:10.0pt;line-height:115%;font-family:Poppins;
mso-fareast-font-family:Poppins'> ▪ style='font:7.0pt "Times New Roman"'> class=SpellE> Short lang=EN-GB style='font-size:10.0pt;line-height:115%;font-family:Poppins;
mso-fareast-font-family:Poppins'> intense class=SpellE >river rides
or lake
lang=EN-GB style='font-size:10.0pt;line-height:115%;font-family:Poppins;
mso-fareast-font-family:Poppins'> ▪ style='font:7.0pt "Times New Roman"'> lang=EN-GB style='font-size:10.0pt;line-height:115%;font-family:Poppins;
mso-fareast-font-family:Poppins'>Fitness on class=SpellE>water instead class=SpellE>run or bike
- Běžná cena
- 735 €
- Prodejní cena
- 735 €
- Běžná cena
-
0 €
| Difficulty: | WW2 |
| Boat type: | kayak |
| Length: | 316.0 cm |
| Width: | 87 cm |
| Weight: | 11.3 kg |
| Max. load: | 120 |
| Material: | NITRILON® |
| Operational dimension | 316x87 cm (10'4" x 2'10") |
| Paddle type: | kayak |
| Max. persons: | 1 |
| Air chambers: | 3 - bottom and two cylinders |
| Packed dimensions: | 64x42x24cm (25x17x9") |
| Max. pressure: | for bottom and side cylinders 0.02 Mpa / 0.2 Bar / 3.0 PSI |
| Product color: | Red |
| Difficulty: | WW2 |
| Boat type: | kayak |
| Length: | 316.0 cm |
| Width: | 87 cm |
| Weight: | 11.3 kg |
| Max. load: | 120 |
| Material: | NITRILON® |
| Operational dimension | 316x87 cm (10'4" x 2'10") |
| Paddle type: | kayak |
| Max. persons: | 1 |
| Air chambers: | 3 - bottom and two cylinders |
| Packed dimensions: | 64x42x24cm (25x17x9") |
| Max. pressure: | for bottom and side cylinders 0.02 Mpa / 0.2 Bar / 3.0 PSI |
| Product color: | Red |
| Difficulty: | WW2 |
| Boat type: | kayak |
| Length: | 316.0 cm |
| Width: | 87 cm |
| Weight: | 11.3 kg |
| Max. load: | 120 |
| Material: | NITRILON® |
| Operational dimension | 316x87 cm (10'4" x 2'10") |
| Paddle type: | kayak |
| Max. persons: | 1 |
| Air chambers: | 3 - bottom and two cylinders |
| Packed dimensions: | 64x42x24cm (25x17x9") |
| Max. pressure: | for bottom and side cylinders 0.02 Mpa / 0.2 Bar / 3.0 PSI |
| Product color: | Red |
| Difficulty: | WW2 |
| Boat type: | kayak |
| Length: | 316.0 cm |
| Width: | 87 cm |
| Weight: | 11.3 kg |
| Max. load: | 120 |
| Material: | NITRILON® |
| Operational dimension | 316x87 cm (10'4" x 2'10") |
| Paddle type: | kayak |
| Max. persons: | 1 |
| Air chambers: | 3 - bottom and two cylinders |
| Packed dimensions: | 64x42x24cm (25x17x9") |
| Max. pressure: | for bottom and side cylinders 0.02 Mpa / 0.2 Bar / 3.0 PSI |
| Product color: | Red |
