HALIBUT Fishing Kayak | Dark Green
Comfortable single-person fishing boat
Suitable for:
Anyone who appreciates being close to nature and peace
Those who want to explore hard-to-reach locations
Anglers who appreciate independence and freedom on the water
- Běžná cena
- 1595 €
- Prodejní cena
- 1595 €
- Běžná cena
-
0 €
| Difficulty: | WW1 |
| Boat type: | fishing boat |
| Length: | 375.0 cm |
| Width: | 96 cm |
| Weight: | 21.0 kg |
| Max. load: | 200 |
| Material: | NITRILON® |
| Operational dimension | 375x96 cm (12'4" x 3'6") |
| Paddle type: | fishing |
| Max. persons: | 1 |
| Air chambers: | 3 - bottom and two cylinders |
| Packed dimensions: | 70x46x30cm (28x18x12") |
| Max. pressure: | for bottom and side cylinders 0.02 Mpa / 0.2 Bar / 3.0 PSI |
| Product color: | Dark Green |
| Difficulty: | WW1 |
| Boat type: | fishing boat |
| Length: | 375.0 cm |
| Width: | 96 cm |
| Weight: | 21.0 kg |
| Max. load: | 200 |
| Material: | NITRILON® |
| Operational dimension | 375x96 cm (12'4" x 3'6") |
| Paddle type: | fishing |
| Max. persons: | 1 |
| Air chambers: | 3 - bottom and two cylinders |
| Packed dimensions: | 70x46x30cm (28x18x12") |
| Max. pressure: | for bottom and side cylinders 0.02 Mpa / 0.2 Bar / 3.0 PSI |
| Product color: | Dark Green |
| Difficulty: | WW1 |
| Boat type: | fishing boat |
| Length: | 375.0 cm |
| Width: | 96 cm |
| Weight: | 21.0 kg |
| Max. load: | 200 |
| Material: | NITRILON® |
| Operational dimension | 375x96 cm (12'4" x 3'6") |
| Paddle type: | fishing |
| Max. persons: | 1 |
| Air chambers: | 3 - bottom and two cylinders |
| Packed dimensions: | 70x46x30cm (28x18x12") |
| Max. pressure: | for bottom and side cylinders 0.02 Mpa / 0.2 Bar / 3.0 PSI |
| Product color: | Dark Green |
| Difficulty: | WW1 |
| Boat type: | fishing boat |
| Length: | 375.0 cm |
| Width: | 96 cm |
| Weight: | 21.0 kg |
| Max. load: | 200 |
| Material: | NITRILON® |
| Operational dimension | 375x96 cm (12'4" x 3'6") |
| Paddle type: | fishing |
| Max. persons: | 1 |
| Air chambers: | 3 - bottom and two cylinders |
| Packed dimensions: | 70x46x30cm (28x18x12") |
| Max. pressure: | for bottom and side cylinders 0.02 Mpa / 0.2 Bar / 3.0 PSI |
| Product color: | Dark Green |
