ALFONSO Fishing Boat | Dark Green
Comfortable motorboat for fishermen
Suitable for:
Fishermen on lakes and calmer rivers
Those looking for comfort and stability on the water
Multi-functional use: with canoe paddles, oars, or a motor
- Běžná cena
- 2295 €
- Prodejní cena
- 2295 €
- Běžná cena
-
0 €
| Difficulty: | WW2 |
| Boat type: | fishing boat |
| Length: | 430.0 cm |
| Width: | 125 cm |
| Weight: | 32.7 kg |
| Max. load: | 410 |
| Material: | NITRILON® |
| Operational dimension | 430x125cm (14'1" x 4'1") |
| Paddle type: | canoeing |
| Max. persons: | 3 |
| Air chambers: | 3 - bottom and two cylinders |
| Packed dimensions: | 68x55x30cm (27x20x11") |
| Max. pressure: | for bottom and side cylinders 0.02 Mpa / 0.2 Bar / 3.0 PSI |
| Product color: | Dark Green |
| Difficulty: | WW2 |
| Boat type: | fishing boat |
| Length: | 430.0 cm |
| Width: | 125 cm |
| Weight: | 32.7 kg |
| Max. load: | 410 |
| Material: | NITRILON® |
| Operational dimension | 430x125cm (14'1" x 4'1") |
| Paddle type: | canoeing |
| Max. persons: | 3 |
| Air chambers: | 3 - bottom and two cylinders |
| Packed dimensions: | 68x55x30cm (27x20x11") |
| Max. pressure: | for bottom and side cylinders 0.02 Mpa / 0.2 Bar / 3.0 PSI |
| Product color: | Dark Green |
| Difficulty: | WW2 |
| Boat type: | fishing boat |
| Length: | 430.0 cm |
| Width: | 125 cm |
| Weight: | 32.7 kg |
| Max. load: | 410 |
| Material: | NITRILON® |
| Operational dimension | 430x125cm (14'1" x 4'1") |
| Paddle type: | canoeing |
| Max. persons: | 3 |
| Air chambers: | 3 - bottom and two cylinders |
| Packed dimensions: | 68x55x30cm (27x20x11") |
| Max. pressure: | for bottom and side cylinders 0.02 Mpa / 0.2 Bar / 3.0 PSI |
| Product color: | Dark Green |
| Difficulty: | WW2 |
| Boat type: | fishing boat |
| Length: | 430.0 cm |
| Width: | 125 cm |
| Weight: | 32.7 kg |
| Max. load: | 410 |
| Material: | NITRILON® |
| Operational dimension | 430x125cm (14'1" x 4'1") |
| Paddle type: | canoeing |
| Max. persons: | 3 |
| Air chambers: | 3 - bottom and two cylinders |
| Packed dimensions: | 68x55x30cm (27x20x11") |
| Max. pressure: | for bottom and side cylinders 0.02 Mpa / 0.2 Bar / 3.0 PSI |
| Product color: | Dark Green |
